Flash YüklüdeğilHizmetlerimiz

GÜL NAKLİYAT; sahip olduğu araç filosu,uzun süreli anlaşmalarda hizmet ve kalite standartları ile çalışan alt yüklenicileri ve seferlik anlaştığı araç sahipleri sayesinde müşterilerine istenilen hizmet seviyesinde ,taşıma ve dağıtım çözümleri sunmaktadır .

GÜL NAKLİYAT yönetimindeki filo ,müşteri ihtiyaçlarına göre şekillendirilmekte ,bu sayede şehir içi mikro dağıtımından ,komple araca ,soğuk zincir dağıtımından,ağır proje yüklerine kadar her konuda kara kombine yurtiçi taşıma ve dağıtım hizmetleri gerçekleştirilmektedir.

GÜL NAKLİYAT müşteri ihtiyaçlarına göre yurt içinde tüm noktalardan,tüm noktalara uygun ekipman ve araçlara taşıma hizmetlerini sunmaktadır. Kurmuş olduğumuz filo takip ve taşıma yöntemi sistemi ile araçlarımızın ve taşıma sürecinin gerçek zamanlı takibi,raporlaması gerçekleştirilmektedir.Taşıma hizmetlerimizin diğer hizmetlerimizle entegre edilmesi ,toplam operasyonel maliyetlerin düşürülmesini, süreç iyileştirilmesini ve tek elden hızlı iletişim ile problemlerin anında çözülmesini mümkün kılmaktadır.

  • Şehir içi mikro dağıtım hizmetleri,
  • Şehir içi soğuk zincir dağıtım hizmetleri,
  • Şehirler arası komple ve parsiyel taşımalar,
  • Özel ekipmanlı taşımalar,
  • Proje yüklü taşımaları,
  • Kombine taşımalar.

   
Accessories have achieved the same status of dresses today. Men and women are equally crazy for them as they are for rolex replica. Their quality to give outfit a classy look has earned them laurel world over. Accessories like jewelry, scarf, leather gloves, handbags, hats, belts, replica watches, sunglasses, purses, shoes etc. are very high in fashion. Their addition to outfit enhances personality with rolex replica. Even sometimes they are alone enough for making a statement. This article is taking one such accessory into account that has charm everyone with its magical spell. It is the replica watches uk. Watch have become an integral part of rolex replica sale and also completes the look. Unlike before when they used to serve practical purpose only of breitling replica sale time, today they are worn more as fashion accessory.