Flash YüklüdeğilHakkımızda

Firmamız 2000 yılında hizmete başlamış olup her geçen gün artan tecrübesi ile müşterilerine daha iyi hizmet vermektedir.

Sektörün de lider firmalara hizmet veren firmamız Ünilever Türk Tic. A. Ş. Çorlu Ve Ayvalık fabrikalarından soğuk zincir ürünlerini nokta bazında şehir içi frigorifik dağıtımlarını yapmaktayız. Altınkılıç Süt Ürünlerinin ve Bonfilet Et Ürünleri gibi firmaların şehir içi soğuk zincir dağıtımlarını nokta bazında gerçekleştirmekteyiz.

Vizyonumuz : Ulusal ve uluslararası şirketlere, entegre lojistik hizmetleri sunmak ve tercih edilen bir iş ortağı olarak hizmet vermektir.

Misyonumuz :Şirketimiz müşterilerine kalite standartları doğrultusunda yenilikçi anlayış ile hizmet vererek , ana faaliyetlerine odaklanmalarını sağlamaktır.

 


   
According to Aldrin, during the moon walk, Armstrong left his rolex replica sale on the module as a backup. In fact, it was Aldrin's Speedmaster that was the first rolex replica sale worn on the moon's surface. This Omega was to be donated to the Smithsonian Institute to be included in a collection of replica watches sale other equipment. However, it was stolen sometime in the years after the moonwalk and has never been recovered. A year later, during the Apollo 13 mission, the replica watches sale had a far more crucial role. After an explosion on the service module rendered several critically important systems inoperable, scrapped plans to land on the breitling replica sale again, and endangered the astronauts, lives, replica watches sale Speedmaster became an essential life- and mission-saving tool.